AFT

Terapie přitahovacích polí

AFT je metoda, která je podložena vědeckými výzkumy o mozku a mysli.  Léčebný účinek spočívá ve vlivu aktivace akupunkturních bodů na mozek a zároveň využívá znalosti meridiánů a toku životní energie čchi, která našimi těly prochází.
Již prastará tradiční čínská medicína nám říká, že mysl, tělo a duch tvoří celek…

Tato terapie nám umožňuje velice jednoduchým poklepem působit na akupunkturní body a tím aktivovat tok životní energie. Energie myšlenek ovlivňuje energii meridiánů a příčinou nemocí mohou být i opakované myšlenky, které narušují tok energie v meridiánu.

Při terapii je potřeba zjistit, který pocit je dokonalým odrazem našich hodnot a přesvědčení a je příčinou našich problémů. Ten „správný pocit“ najdeme prostřednictvím kineziologického testování v tabulce „Mapa Uvědomění“.

Při zpracování těchto pocitů sledujeme, jak vnímáme autority, jak vnímáme svět, jak se v něm cítíme, a co nakonec uděláme na základě předchozích aspektů.

Jsme jedineční? Ano!

V životě věříme tomu, že ostatní se dívají na věci stejně jako my a mají stejné názory na konkrétní situace. A to je velký omyl. Každý z nás je jedinečný a každý vnímá danou situaci na základě svých převažujících pocitů a emocí, své úrovně vědomí.

PŘÍKLAD:
Vidíte žebráka na ulici. Někdo bude mít na něho zlost, jiný člověk ho bude litovat, někdo se bude za něj stydět, někdo z něj bude mít strach atd. Tato naše úroveň vědomí = naše emoce, které se nejčastěji opakují, jsou následně přitahovačem tohom co se nám děje – jaká nás trápí nemoc, jaké prožíváme vztahy, jak jsme spokojeni atd.

Naše problémy jsou výsledkem toho jak smýšlíme a cítíme.

Někdy je velmi těžké učinit změnu v našem vnímání, neboť většina z nás lpí na svých myšlenkách, pocitech a vzpomínkách, neboť oni určují naši identitu.

Terapie jsou určeny pro všechny, kteří se rozhodnou řešit své problémy, kteří jsou připraveni učinit změnu ve svém životě.

Staňme se hlavní postavou ve svém životním příběhu a můžeme pozitivně ovlivnit, jaký náš příběh bude mít děj.

Close Menu